Викладач-дослідник - 2015, Молодий викладач-дослідник - 2015, Лідер року - 2015

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» протокол № 1 від 18 січня 2016 року затверджено списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник – 2015», «Молодий викладач-дослідник – 2015» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо подальших успіхів.

Переможці в номінації «Викладач дослідник-2015»


п/п
Прізвище, ім'я, по-батькові Факультет Кафедра
1. Антонюк Віктор Степанович ПБФ ВП
2. Безвесільна Олена Миколаївна ПБФ ПБ
3. Бідюк Петро Іванович ІПСА ММСА
4. Глоба Лариса Сергіївна ІТС ІТМ
5. Горобець Оксана Юріївна ФМФ З та ЕФ
6. Дешко Валерій Іванович ІЕЕ ТТ та ЕЗ
7. Карвацький Антон Янович ІХФ ХПСМ
8. Колосов Олександр Євгенович ІХФ ХПСМ
9. Кравець Віктор Юрійович ТЕФ АЕС і ІТФ
10. Кравчук Сергій Олександрович ІТС Каф. Т
11. Кузнєцов Юрій Миколайович ММІ КВ та М
12. Кузьмінський Євгеній Васильович ФБТ КБ та БЕ
13. Лінючева Ольга Володимирівна ХТФ ТЕХВ
14. Луговський Олександр Федорович ММІ ПГ і М
15. Майборода Віктор Станіславович ММІ ІТМ
16. Макогон Юрій Миколайович ІФФ ФМ
17. Мікульонок Ігор Олегович ІХФ ХПСМ
18. Найда Сергій Анатолійович ФЕЛ А та АЕ
19. Орлов Анатолій Тимофійович ФЕЛ МЕ
20. Панкратова Наталія Дмитрівна ІПСА ММСА
21. Петраков Юрій Володимирович ММІ ТМ
22. Сівецький Володимир Іванович ІХФ ХПСМ
23. Спивак Віктор Михайлович ФЕЛ ЗТтаРІ
24. Тітов Вячеслав Андрійович ММІ МПМ та РП
25. Уривський Леонід Олександрович ІТС ТС

Переможці в номінації «Молодий викладач-дослідник – 2015»


п/п
Прізвище, ім'я, по-батькові Факультет Кафедра
1. Борис Руслан Степанович ММІ МПМ та РП
2. Бориченко Олена Володимирівна ІЕЕ ЕП
3. Бояринова Катерина Олександрівна ФММ М
4. Бурнашев Віталій Віталійович ФАКС ПСКЛА
5. Васильєв Георгій Степанович ХТФ ТЕХВ
6. Вербицький Євген Володимирович ФЕЛ ПЕ
7. Віцюк Юлія Юріївна ВПІ Каф.Р
8. Гриценко Дмитро Сергійович ВПІ МАПВ
9. Гришко Ігор Анатолійович ММІ ПГ і М
10. Дем`яненко Анатолій Сергійович ММІ КВМ
11. Жученко Олексій Анатолійович ІХФ АХВ
12. Івіцький Ігор Ігорович ІХФ ХПСМ
13. Кисельова Анна Геннадіївна ІПСА СП
14. Кондратюк Вадим Анатолійович ТЕФ АЕС і ІТФ
15. Косогіна Ірина Володимирівна ХТФ ТНР та ЗХТ
16. Кот Тетяна Миколаївна ІТС ІТМ
17. Лавренко Ярослав Іванович ММІ ДММ та ОМ
18. Маркіна Ольга Миколаївна ПБФ АЕПС
19. Мірошніченко Юлія Сергіївна ХТФ ТЕХВ
20. Новогрудська Ріна Леонідівна ІТС ІТМ
21. Сірий Олександр Анатолійович ТЕФ ТЕУТ АЕС
22. Трус Інна Миколаївна ІХФ Е ТРП
23. Цапар Віталій Степанович ІХФ АХВ
24. Шибецький Владислав Юрійович ФБТ БТ та І
25. Штогріна Олена Сергіївна ІТС ІТМ

Переможці в номінації «ЛІДЕР РОКУ-2015».

«Лідер з підготовки наукових кадрів-2015»

  СТРУТИНСЬКИЙ Василь Борисович ММІ  

«Лідер з міжнародного визнання публікацій - 2015»

  ГОРШКОВ Вячеслав Миколайович ФМФ  

«Лідер з з наукових досягнень студентів -2015»

  ВОЙТКО Сергій Васильович ФММ  

2011-2017©, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Департамент науки та інноватики КПІ ім.Ігоря Сікорського
Адреса НДЧ КПI ім.Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімн. 138
тел.: 236-62-13, 204-92-00
e-mail: ndch@kpi.ua
http://science.kpi.ua, http://www.science.kpi.ua