Розробка факультету електроенерготехніки та автоматики

Шановні друзі!

Станом на лютий 2020 року за даними Мінінфраструктури в Україні зареєстровано майже 20 тисяч електрокарів. За останні два роки частка електромобілів збільшилась на   300 %.

Наші колеги з факультету електроенерготехніки та автоматики створили розробку «Система заряджання електротранспорту від відновлюваних джерел енергії».

Ця розробка може застосовуватись у транспортній інфраструктурі і як стаціонарна установка, і як мобільна зарядна станція.

Потужність зарядної системи – до 1 кВт, кількість одночасно заряджуваних пристроїв – до двох, час зарядження електротранспортного засобу (електровелосипед, електросамокат, моноцикл, електроскутер) залежно від ємності його акумуляторної батареї – від 10 хв до 5 год. Визначено вимоги до інженерних ресурсів та сформульовано базові вимоги до виробництва. Отримано патент на корисну модель.