Лютий 2016

Рада проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України

Рада проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України

Рада проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів та директорів наукових установ (НУ) Міністерства освіти і науки України створена з метою забезпечення вирішення стратегічних завдань наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності ВНЗ та НУ як важливого фактору інноваційного розвитку держави.

Наука КПІ 2015

Знаковими подіями в науково-інноваційній діяльності стали результати IV Фестивалю інноваційних проектів “Sikorsky Challenge 2015” з укладенням угод на суму понад 573 млн грн для інвестування новітніх розробок та утворення інноваційно-виробничого Об’єднання “Київська політехніка” за участі семи провідних високотехнологічних підприємств міста Києва. Першим успішним результатом діяльності цього Об’єднання стало освоєння ВАТ “Меридіан” ім. С.П. Корольова виробництва та випуск першої серії безпілотних авіаційних комплексів “Spectator”, які вже надійшли до Збройних Сил України.

Підготовка наукових кадрів і творча діяльність молоді

Підготовка фахівців в університеті здійснюється через поєднання і взаємодію навчального процесу з проведенням наукових досліджень та інноваційної діяльності.

2011-2019©, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Департамент науки та інноватики КПІ ім.Ігоря Сікорського
Адреса НДЧ КПI ім.Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімн. 138
тел.: 236-62-13, 204-92-00
e-mail: ndch@kpi.ua