Викладач-дослідник - 2013, Молодий викладач-дослідник - 2013, Лідер року - 2013

На виконання рішення Вченої ради Національного університету України «Київський політехнічний інститут» оголошуються списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник – 2013», «Молодий викладач-дослідник – 2013» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо подальших успіхів.

Переможці в номінації «Викладач дослідник - 2013».

№ п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Факультет Кафедра
1. Баженов Віктор Григорович ПБФ ПСНК
2. Безвесільна Олена Миколаївна ПБФ ПБ
3. Бідюк Петро Іванович ІПСА ММСА
4. Войтко Сергій Васильович ФММ МЕ
5. Глоба Лариса Сергіївна ІТС ІТМ
6. Горобець Оксана Юріївна ФМФ З та ЕФ
7. Карвацький Антон Янович ІХФ ХПСМ
8. Кузнєцов Юрій Миколайович ММІ КВ та М
9. Кузьмінський Євгеній Васильович ФБТ КБ та БЕ
10. Луговський Олександр Федорович ММІ ПГ і М
11. Майборода Віктор Станіславович ММІ ІТМ
12. Маслянко Павло Павлович            ФПМ ПМА
13. Мікульонок Ігор Олегович ІХФ ХПСМ
14. Найда Сергій Анатолійович ФЕЛ А та АЕ
15. Орлов Анатолій Тимофійович ФЕЛ МЕ
16. Панкратова Наталія Дмитрівна ІПСА ММСА
17. Петраков Юрій Володимирович ММІ ТМ
18. Пілінський Володимир Володимирович ФЕЛ ЗТ та РІ
19. Равська Наталія Сергіївна ММІ ІТМ
20. Сівецький Володимир Іванович ІХФ ХПСМ
21. Сімченко Наталія Олександрівна ФММ каф. М
22. Тульчинська Світлана Олександрівна ФММ Е і П
23. Холявік Ольга Віталіївна ММІ МПМ та РП
24. Шульгіна Людмила Михайлівна ФММ каф. М
25. Юрчук Володимир Петрович ФМФ НГ І та КГ

 Переможці в номінації «Молодий викладач-дослідник – 2013»

        

№ п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Факультет Кафедра
1 Безуглий Михайло Олександрович ПБФ ВП
2 Борис Руслан Степанович ММІ МПМ та РП
3 Бояринова Катерина Олександрівна ФММ М
4 Дунська Алла Рашидівна ФММ М
5 Жукова Вероніка Сергіївна ФБТ ЕБ та БЕ
6 Жученко Олексій Анатолійович ІХФ АХВ
7 Закладний Олег Олександрович ІЕЕ ЕП
8 Кавтиш Оксана Петрівна ФММ Е і П
9 Касьянов Павло Олегович ІПСА ММСА
10 Кисельова Ольга Геннадіївна ФБМІ ББ та ВБІ
11 Кондратюк Вадим Анатолійович ТЕФ АЕС і ІТФ
12 Корнєва Зоя Михайлівна ФЛ ТППАМ
13 Кот Тетяна Миколаївна ІТС ІТМ
14 Малик Ірина Петрівна ФММ М
15 Мариношенко Олександр Петрович ФАКС ТМ
16 Матвійчук Анна Олегівна ФБМІ БМК
17 Новогрудська Ріна Леонідівна ІТС ІТМ
18 Попов Антон Олександрович ФЕЛ Ф та БМЕ
19 Пулінець Ігор Валерійович ІХФ ХПСМ
20 Серебренніков Богдан Сергійович ФММ МЕ
21 Струтинський Сергій Васильович ММІ ПГ та М
22 Терновой Максим Юрійович ІТС ІТМ
23 Тітов Андрій Вячеславович ММІ ПМ
24 Шпилька Олександр Олександрович РТФ РТПС
25 Юрчишин Оксана Ярославівна ММІ КВ та М

 Переможці в номінації  «ЛІДЕР РОКУ-2013».

  1.  «Лідер з обсягів виконуваної тематики-2013» - ТІТОВ В’ячеслав Андрійович, Механіко-машинобудівний інститут.
  2. «Лідер з підготовки наукових кадрів-2013» - НОВІКОВ Борис Володимирович, факультет соціології і права
  3.  «Лідер з міжнародного визнання публікацій - 2013» - ФОКІН Андрій Артурович, хіміко-технологічний факультет
Причіплений файл: 

2011-2019©, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Департамент науки та інноватики КПІ ім.Ігоря Сікорського
Адреса НДЧ КПI ім.Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімн. 138
тел.: 236-62-13, 204-92-00
e-mail: ndch@kpi.ua