Вітаємо наукове видання університету «Information and telecommunication sciences» (http://infotelesc.kpi.ua/) з переходом на платформу Світового відкритого доступу Open Journal Systems (OJS) та приєднанням до проекту «Наукова періодика України».

«Наукова періодика України» - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує процеси редакційного опрацювання, публікації та післяпублікаційної підтримки наукових періодичних видань України. Ресурс розвивається на засадах партнерства видавців та бібліотек України.

«Information and telecommunication sciences» - перше з наукових видань університету, яке виконало Наказ НТУУ «КПІ» № 2-368 від 22.10.2014 р. «Про реалізацію Програми впровадження платформи Відкритого доступу до наукових та освітніх інформаційних ресурсів НТУУ «КПІ»».

Долучення інформаційних ресурсів університету до проекту OJS сприятиме доступності наших наукових здобутків до світової спільноти, їх більш активному використанню та цитуванню.