Монографія (Історичний огляд) «КПІ. Перше століття»: Автори-упорядники: В.І. Лиховодов, А.Л. Любомудрова, О.В.Лиховодова

Монографія «КПІ. Перше століття»

У книзі відкриваються сторінки створення одного з перших вищих технічних закладів України, життя студентів минулого століття, що проходило в стінах КПІ від тих часів, коли інститут складався з 4 відділень, до часу нинішнього, коли він у складі 8 інститутів і 21 факультету перетворився у провідний вуз в Європі, проходить викладена у цифрах і ілюстративних матеріалах історія КПІ, створена зусиллями кількох поколінь політехніків. Важливим аспектом книги є розкриття діяльності видатної плеяди вчених, які передавали новій генерації політехніків передові досягнення науки і техніки. Книга знайомить читача з сьогоденням вузу і розкриває перед ним перспективи його розвитку. Окремі розділи присвячено подіям міжнародного, культурного життя політехніків. Приурочена до століття з дня випуску перших інженерів КПІ. Розрахована на широке коло читачів.

Монографія (Історичний огляд) «КПІ. Перше століття» Автори-упорядники: В.І.Лиховодов, А.Л. Любомудрова, О.В.Лиховодова, 2007. 384 с.