2011

Монографія (Історичний огляд) «КПІ. Перше століття»: Автори-упорядники: В.І. Лиховодов, А.Л. Любомудрова, О.В.Лиховодова

Монографія «КПІ. Перше століття»

У книзі відкриваються сторінки створення одного з перших вищих технічних закладів України, життя студентів минулого століття, що проходило в стінах КПІ від тих часів, коли інститут складався з 4 відділень, до часу нинішнього, коли він у складі 8 інститутів і 21 факультету перетворився у провідний вуз в Європі, проходить викладена у цифрах і ілюстративних матеріалах історія КПІ, створена зусиллями кількох поколінь політехніків. Важливим аспектом книги є розкриття діяльності видатної плеяди вчених, які передавали новій генерації політехніків передові досягнення науки і техніки.

Навчальний посібник «Цифрова схемотехніка»: автори В.М.Рябенький, В.Я. Жуйков, В.Д. Гулий

Навчальний посібник «Цифрова схемотехніка»

Сучасний рівень електронної техніки в значній мірі визначається розвитком технологій елементів цифрової схемотехніки. Зменшення розміру дискретного транзистора і збільшення площі використовуваних кремнієвих пластин дають можливість забезпечувати схемотехнічну реалізацію алгоритмів досить високої складності. Це дало поштовх у розвитку комп’ютерної техніки, телекомунікації, мікропроцесорної техніки для управління складними технологічними процесами, побутової електроніки, пристроїв енергетичної електроніки.

Монографія "Имитационные динамические модели жидкостных ракет-носителей": Автори – А.С. Цибенко, А.С. Конюхов.

Підвищення ефективності ракетно-космічної техніки пов'язане з пошуком і реалізацією нових конструктивно-технологічних рішень. Одним з найважливіших напрямів тут є відносно маловитратна модернізація існуючих ракетних систем. В першу чергу йдеться про перепрофілювання ракет військового призначення для їх використання в комерційних цілях. В зв'язку з цим слід зазначити доопрацювання української ракети-носія "Циклон-4" до схеми пакетного компонування, що істотно підвищує її ефективність і комерційну привабливість.

2011-2019©, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Департамент науки та інноватики КПІ ім.Ігоря Сікорського
Адреса НДЧ КПI ім.Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімн. 138
тел.: 236-62-13, 204-92-00
e-mail: ndch@kpi.ua