Рада проректорів

Рада проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України

Рада проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України

Рада проректорів з наукової роботи вищих навчальних закладів та директорів наукових установ (НУ) Міністерства освіти і науки України створена з метою забезпечення вирішення стратегічних завдань наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності ВНЗ та НУ як важливого фактору інноваційного розвитку держави.

У ХПІ відкрили нову лабораторію для студентів інженерних спеціальностей

лабораторія 3D-моделювання, обробки і друку

У НТУ “Харківський політехнічний інститут” відкрили сучасну лабораторію 3D-моделювання, обробки і друку. Скористатися її ресурсами зможуть студенти, які вивчають прикладну механіку та галузеве машинобудування.

Лабораторію наповнили новітніми приладами, які поєднують декілька функцій і ощадливо використовують довколишні ресурси. Працюючи з ними, студенти зможуть опанувати навички 3D-друку, лазерної і механічної обробки матеріалів, навчитися програмувати верстати з числовим управлінням тощо.

Як використовувати азот з максимальною користю для людства: на базі ОНУ завершився міжнародний семінар

Автор фото -ОНУ ім. І. Мечникова

Як раціонально використовувати азот у Східно-Європейському регіоні, які небезпеки несе ця речовина і чи потрібно використовувати її під час виготовлення добрив. Ці та інші теми обговорили понад півсотні вчених та представників державних і неурядових організацій під час семінару в Одеському національному університеті ім. І. Мечникова.

Команда ДНУ створила та випробувала твердопаливну ракету - над її проектуванням працювали майже 2 роки

Автор фото -ДНУ ім. Олеся Гончара

Студенти та викладачі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара спроектували ракету-носій, успішно запустили її та вивели два супутники. Це вперше серед українських вишів, коли проект реалізовано за повним циклом - від виготовлення твердого палива, проектування ракети та двигуна, до запуску та фіксації зовнішніх показчиків.

Запуск ракети пройшов на полігоні Павлоградського механічного заводу.

У ЗНУ вперше провели конкурс внутрішніх грантів - студенти отримають 170 тис гривень на реалізацію проектів

У ЗНУ вперше провели конкурс внутрішніх грантів - студенти отримають 170 тис гривень на реалізацію проектів

У Запорізькому національному університеті вперше провели конкурс внутрішніх грантів, учасники якого мали запропонувати проекти для покращення іміджу факультетів. На реалізацію ідей у виші виділили 170 тис гривень. Загалом на конкурс подалися 15 стартапів, з яких до фіналу увійшли 10.

На базі ВНТУ створили інноваційний тренінговий центр, де надаватимуть менторську допомогу винахідникам

У Вінницькому національному технічному університеті відкрили інноваційний тренінговий центр. У ньому кожен винахідник зможе отримати консультацію досвідченого тренера, а також скласти план реалізації стартапу від ідеї до прибуткового бізнес-проекту. Презентація платформи відбулась у середу, 20 лютого 2019 року.

Горизонт 2020: у межах ініціативи Clean Sky 2 науковці ХАІ отримали 1 млн євро під проект зі зменшення шкідливих викидів в авіаційних двигунах

Проект науковців Національного аерокосмічного університету ім. М. Жуковського “ХАІ” отримав близько 1 млн євро в конкурсі авіаційної ініціативи Clean Sky 2 програми Горизонт 2020. У найближчі 4 роки вчені мають втілити технологію для радикального зменшення викидів оксидів азоту в авіаційних газотурбінних двигунах. Українські дослідники є єдиними виконавцями науково-технічних робіт у проекті.

Інноваційні розробки університетів і наукових установ МОН України. Т. 2

Інноваційні розробки університетів і наукових установ МОН України. Т. 2

Рекомендовано до підготовки та друку Президією Ради проректорів із наукової роботи та директорів наукових установ МОН України 2 листопада 2018 р.

Інноваційні розробки університетів і наукових установ МОН України. Т. 2 / Колектив авторів за загальною редакцією М. Стріхи та М. Ільченка. – К.: ТОВ «Мірал», 2018 – 288 с.
УДК 001.895 (477) (035)

На засіданні Президії Ради проректорів ЗВО директорів НУ МОНУ свої інноваційні розробки представив Вінницький національний технічний університет

Вінницький національний технічний університет представив на засіданні Президії Ради проректорів

В рамках засідання Президії Ради проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України відбулася виставка інноваційних розробок Вінницького національного технічного університету.

Було представлено більш як 50 інноваційних розробок науковців Вінницького національного технічного університету.

Виїздне засідання президії ради проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти та директорів наукових установ МОНУ

2018.11.02 Виїздне засідання президії ради проректорів з наукової роботи

2 листопада 2018 року на базі Вінницького національного технічного університету відбулось засідання Президії Ради проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України.

Докладніше про розглянуті та обговорені питання запрошуємо ознайомитись у наведеній публікації газети «Освіта України» № 44, 12 листопада 2018 року

Підписатися на Рада проректорів

2011-2019©, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Департамент науки та інноватики КПІ ім.Ігоря Сікорського
Адреса НДЧ КПI ім.Ігоря Сікорського: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімн. 138
тел.: 236-62-13, 204-92-00
e-mail: ndch@kpi.ua