Конкурсу наукових проєктів за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки»

Інформуємо щодо оголошення чергового конкурсу наукових проєктів за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (NATO SPS).

Дедлайн подачі проєктних заявок –15.01.2021.

За умовами програми заявки можуть подаватись консорціумом, співкерівниками якого є науковці, які працюють в організаціях з країн членів і країн партнерів НАТО (Україна є країною партнером НАТО).

Проєкти, що подаються на розгляд програми NATO SPS, повинні мати зв’язок як мінімум з одним з наступних пріоритетів програми:

* Вирішення викликів в царині безпеки: боротьба з тероризмом; енергетична безпека; кібербезпека; захист від хімічної, біологічної, радіоактивної та ядерної зброї; охорона довкілля
* Підтримка операцій та місій під проводом НАТО
* Передові технології, пов’язані з безпекою: нанотехнології, оптичні технології, мікросупутники, металургія та  латформи для безпілотних літальних апаратів
* Безпека кордонів та портів
* Виявлення та знешкодження мін та боєприпасів
* Безпека людини та соціальні аспекти безпеки.

Проєкти за будь-якою іншою тематикою, пов’язаною з вирішенням проблем безпеки, але не перерахованою в наведеному переліку, також можуть розглядатися на предмет отримання фінансування за програмою NATO SPS.

Тривалість виконання проєктів може складати від 24 до 36 місяців.

Програма NATO SPS дозволяє отримати фінансування на: стипендії для аспірантів і молодих вчених, закупівлю обладнання, витратні матеріали, стажування в організаціях партнерах. Максимальне фінансування, яке може  тримати консорціум на весь період виконання проєкту – 350 тис. євро.

Детальну інформацію щодо оголошеного конкурсу можна знайти за посиланням.

Comments are closed.