Наукова група факультету менеджменту та маркетингу «Діагностика макро- та мікропроцесів економічних систем»

Шановні друзі!

Сьогодні хочемо познайомити вас з науковою групою факультету менеджменту та маркетингу, яка має назву «Діагностика макро- та мікропроцесів економічних систем» та є представником Наукової школи кафедри економіки і підприємництва.

Наукова група працює під керівництвом д.е.н., професорки кафедри економіки та підприємництва Валентини Миколаївни Марченко. В складі групи провідні науковці кафедри економіки та підприємництва. До процесу досліджень НГ активно долучаються і аспіранти кафедри.

НГ надає широкий комплекс діагностичних, аналітичних, прогностичних послуг в дослідженні стану економічної безпеки суб’єкту економіки, дослідженні стану стійкості та збалансованості функцій, процесів та виробничих операцій суб’єктів господарювання,  діагностування рівня збалансованості економічних інтересів стекхолдерів.

Основними перевагами науково-практичної Послуги «Формування методології діагностики збалансованості розвитку економічних систем в умовах глобальних проблем сучасності» є комплексний підхід до діагностування (діагностування функцій, операцій, відносин, бізнес-процесів, суб’єктів), системна ідентифікація ризиків, криз, станів, невідповідностей та розробка способів економічного управління ними.

Методологічним інструментарієм досліджень НГ є сукупність економіко-математичних методів діагностування та прогнозування поведінки суб’єкту економіки, сучасних методик оцінювання та економічного аналізу, що  дозволяє економити витрати діяльності суб’єктів господарювання, виявляти та мінімізувати ризики втрат, забезпечити стійкість розвитку та прибутковість бізнесу.

Хочемо побажати успіхів та нових звершень науковій групі!

Comments are closed.