Наукова група радіотехнічного факультету «Інтегральні технології реалізації надвисокочастотних систем зв’язку, контролю і візуалізації об’єктів»

Шановні друзі!

Сьогодні хочемо познайомити вас з науковою групою радіотехнічного факультету, яка має назву «Інтегральні технології реалізації надвисокочастотних систем зв’язку, контролю і візуалізації об’єктів».

Наукова група працює під керівництвом старшого викладача кафедри радіотехнічних пристроїв та систем Омеляненко Михайла Юрійовича, також активно долучаються до роботи наукової групи аспіранти факультету.

Однією з робіт НГ є розробка «Трансивер широкосмугового багатостанційного безпроводового доступу». Основними перевагами є використання у цілях зв’язку відносно вільного на сьогодні мікрохвильового діапазону радіочастот дозволяє суттєво збільшити інформаційну ємність каналів, збільшити їх кількість, зменшити витрати на їх експлуатацію і покращити екологічний стан навколишнього середовища.

Ринкова та економічна привабливість – трансивер призначений для використання в широкосмугових системах багатостанційного доступу з інформаційною швидкістю до 34 МБ/с. Сфери застосування – системи цифрового зв’язку різного призначення у мікрохвильовому діапазоні

Хочемо побажати успіхів та нових звершень науковій групі!

Comments are closed.