Дослідницька інфраструктура факультету електроенерготехніки та автоматики

Продовжуємо розглядати дослідницьку інфраструктуру університету. Розглянуто обладнання та лабораторії ФЕА (20 корпус).

Факультет електроенерготехніки та автоматики здiйснює пiдготовку фахiвцiв для сучасної технологiчно розвиненої галузi електроенергетики та електротехнiки, якi здатнi розробляти, проектувати та експлуатувати сучаснi електроенергетичнi та електромеханiчнi системи, здiйснювати управлiння технологiчними процесами електроенергетичних пiдприємств та їх автоматизацiю на основi широкого застосування iнформацiйних та комп’ютерних систем.

Підготовка фахівців високої кваліфікації неможлива без навчання, проведення робіт на сучасному обладнанні електроенергетичної галузі.

Зокрема на факультеті є системи управління електричними підстанціями, на яких відпрацьовуються особливості впровадження систем автоматики та методики розрахунку електричних параметрів. Проводяться дослідження нейтралей, графіку покриття, процеси нагрівання кабельних мереж. Проводяться дослідження перехідних процесів і усталених режимів електричних мереж. Є комплекс обладнання де виконуються дослідження із інтеграції відновлювальних джерел енергії в енергосистему.

На факультеті проводиться підвищення кваліфікації інженерів теплових мереж.

З питань співпраці звертатись: вул. Політехнічна, 37, навчальний корпус 20, кiмн.238, 322, 03056, Київ, Україна

Декан: професор Яндульський Олександр Станiславович