Навчально-науковий центр “Чиста вода”

Центр створено для того, щоб забезпечувати якісну підготовку спеціалістів і відпрацьовувати найкращі технології водоочищення. Створили ННЦ «Чиста вода» КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з Науково-виробничим підприємством «Технології природи». Мета його діяльності – сприяти розв’язанню проблеми забезпечення чистою питною водою жителів України. Через поганий екологічний стан поверхневих водойм та інших джерел водопостачання і, водночас, архаїчні технології водопідготовки понад 50% населення споживають абсолютно непридатну для вживання воду.

Центр став однією з головних наукових лабораторій, де розробляються нові та досліджуються існуючі технології водоочищення. Обладнання використовується для проведення лабораторних робіт зі студентами відповідних спеціальностей кількох факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського, ознайомлення фахівців галузі з новими досягненнями у цій сфері та, в разі потреби, забезпечення підвищення їх кваліфікації. Центр «Чиста вода», до того ж, є експериментальним майданчиком для всіх науково-дослідницьких груп, які працюють в університеті над різними аспектами проблем водоочищення (таких більше двадцяти).

Саме з ННЦ «Чиста вода» поширюються найкращі, придатні для використання на підприємствах комунального господарства України методики очищення і знезараження питної води. А задля забезпечення найкращих результатів роботи Центр отримав найсучасніше обладнання провідних світових компаній у сфері водоочищення, постачання та монтаж якого забезпечило Науково-виробниче підприємство «Технології природи». Віце-президент цієї компанії Геннадій Чорноволов підкреслив на церемонії відкриття, що об’єднання на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського науки і бізнесу може і повинно дати продуктивні і гарні результати.

Директор Центру, завідувач кафедри екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського – Микола Дмитрович Гомеля

Детальніше

Comments are closed.