Патент на корисну модель № 150012 «Модульний вентильно-індукторний двигун з полюсами П-типу»

Продовжуємо рубрику «Запатентовані розробки», в якій будемо знайомити Вас із запатентованими рішеннями науковців університету.

Сьогодні розповімо про технологію, яка охороняється патентом на корисну модель № 150012 «Модульний вентильно-індукторний двигун з полюсами П-типу» факультету електроніки, що відноситься до наукової групи «Системи регулювання та контролю параметрів якості електроенергії».

Науковий керівник – Вербицький Є.В.

Корисна модель належить до області електротехніки і призначена для перетворення електричної енергії в механічну та може бути використана в транспортних засобах на електричній тязі та різноманітних підйомних механізмах. Запропонований модульний вентильно-індукторний двигун з полюсами П-типу забезпечує неперервне обертання ротора двигуна шляхом почергового створення магнітного потоку в секціях обмоток полюсів статора.