Патент на винахід №124716 «Система дистиляції»

Продовжуємо рубрику «Запатентовані розробки», в якій будемо знайомити Вас із запатентованими рішеннями науковців університету.

Сьогодні розповімо про технологію, яка охороняється патентом на винахід №124716 «Система дистиляції» теплоенергетичного факультету, що відноситься до наукової групи «Розробка високоефективних дистиляційних систем для екстремальних умов та комбінованих паливних систем ДВЗ». Науковий керівник – Ріферт В.Г.

Винахід належить до систем очищення води і може бути використаний в системах життєзабезпечення пілотованих космічних апаратів для регенерації води із рідких продуктів життєдіяльності екіпажу. Запропонована система дистиляції забезпечує зменшення безповоротних втрат води при її регенерації із водовмісних відходів та питомих витрат енергії, а також підвищує її надійність.