ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ «РОЛЬ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ЗЕЛЕНОМУ КУРСІ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОСЛІДНИКІВ»

19 листопада 2020 року, Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейської комісії та Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції проведуть спільний інформаційний день «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» у режимі відеоконференції. Для проведення онлайн заходу буде використано платформу Microsoft Teams.

Головна мета інформаційного дня – підвищення обізнаності широкого кола фахівців щодо напрямів конкурсів у межах нової ініціативи Європейського Союзу «Європейський зелений курс», ролі досліджень та інновацій в ній, а також щодо можливостей для українських учасників.

Онлайн-захід буде складатись із двох частин:
–  пленарного засідання;
–  воркшопу.

Захід буде цікавий засновникам стартапів, представникам університетів, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг, що спрямовані на захист навколишнього середовища.

Реєстрація на участь у заході та інформація про спікерів за посиланням. Програма заходу доступна для перегляду.

Лінк на  участь у заході буде надіслано 18 листопада 2020 року до 18:00 на адреси всіх зареєстрованих учасників. Презентаційні матеріали після заходу буде розміщено на сайті МОН.

Детальніше за посиланням

Comments are closed.