Продовжуємо знайомити Вас з науковими школами КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Наукова школа теплоенергетичного факультету «Геометричне моделювання, ізотропна геометрія та деформаційне моделювання складних об’єктів, процесів та систем».

Керівником школи в даний час є Бадаєв Юрій Іванович, доктор технічних наук, професор кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів і систем теплоенергетичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського
Наукова школа започаткована у 90-х роках

До основних наукових напрямків слід віднести:
-математичне та геометричне моделювання складних об’єктів, в рамках якої було сформовано класифікацію кривих 3 порядка та їх застосування в проектуванні обводів машин і агрегатів,які працюють у рухомому середовищі;
– моделювання ізотропних об’єктів, де було розроблено вперше теоретичні основи моделювання дійсних об’єктів на основі ізотропних характеристик;
-деформаційне моделювання, де було розроблено теорію політканин та започатковані ідеї полікоординатних (політканинних та політочкових) перетворень геометричних об’єктів.

Результати робіт знайшли своє впровадження у проектуванні і серійному запуску на Київському державному авіаційному підприємстві «АВІАНТ» літаків серії АН: АН-32, АН-72, модифікацій АН-70, «РУСЛАН», «МРІЯ».