Патент на винахід № 125188 «Спосіб виготовлення композиційних матеріалів»

Продовжуємо рубрику «Запатентовані розробки», в якій будемо знайомити Вас із запатентованими рішеннями науковців університету.

Сьогодні розповімо про технологію, яка охороняється патентом на винахід № 125188 «Спосіб виготовлення композиційних матеріалів» інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона, що відноситься до наукової групи «Металеві, металокерамічні та інструментальні (тверді сплави)  матеріали».

Науковий керівник – Мініцький А.В.

Винахід належить до галузі металургії, а саме стосується способів отримання композиційних порошкових матеріалів системи залізо-алюміній з високим рівнем механічних та теплофізичних властивостей. Спосіб забезпечує створення пористих каркасів з використанням порошкової металургії, з заданими об’ємом та розмірами отриманих пор, а також високі показники міцності отриманих композитів.