Пропонуємо для громадського обговорення проєкт ПОЛОЖЕННЯ про наукові школи КПІ імені Ігоря Сікорського

Опубліковано 19 травня 2021 року

Факультетам, інститутам, науковим підрозділам  пропонуємо до громадського обговорення проєкт «Положення про наукові школи КПІ імені Ігоря Сікорського» та подати Зауваження та пропозиції його у формі порівняльної таблиці.

Метою проєкту є:

• визначення особливостей статусу «Наукова школа КПІ імені Ігоря Сікорського».

Зауваження та пропозиції до проєкту  приймаються до 30 травня 2021 року на електронну пошту ndch@kpi.ua

ДОВІДКА  Цей Проект положення розроблено на базі Положення про наукові школи, що раніше обговорювалось та схвалено на засіданнях Президії ради проректорів з наукової роботи ЗВО та НУ МОН України, схвалено на загальних зборах МОН України за присутності проректорів усіх ЗВО України, в КПІ обговорено на засіданнях Координаційної ради з удосконалення менеджменту науки університету, Комісій Вченої ради з наукової та інноваційної діяльності і Комісії (ради) з розгляду спеціальних питань.