Центр підтримки технологій та інновацій TISC

До відома винахідників!
В складі Департаменту інновацій та трансферу технологій розпочинає роботу Центр підтримки технологій та інновацій (TISC) – міжнародний проєкт підтримки винахідництва, інновацій та стартап проєктів, започаткований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO). Відповідні Меморандум та Угода про співпрацю підписані 2 грудня між КПІ ім. Ігоря Сікорського та ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).
Участь університету в даній програмі дозволить розширити можливості винахідників щодо захисту і управління правами інтелектуальної власності з метою їх комерціалізації як в Україні, так і за її межами.
Завданнями центру є:
– надання користувачам доступу до патентних баз даних та інших джерел патентної та непатентної інформації;
– поширення знань з питань створення, правової охорони та комерціалізації ОПІВ
– популяризація напряму інтелектуальної та інноваційної діяльності;
– сприяння комерціалізації та трансферу ОП