Розробка факультету електроніки

Шановні друзі!

Кожні три новонароджені дитини із тисячі мають проблеми зі слухом, при тому, що в її сім’ї такої хвороби могло і не бути. Однак, якщо виявити ці проблеми до 6 місяців після народження дитини та належному лікуванні, ні яких відмінностей від розвитку здорової дитини не буде.

Наші колеги з факультету електроніки створили інноваційну розробку «Широкосмуговий акустичний вушний ехо-спектрометр та нова ефективна програма універсального аудіологічного скринінгу новонароджених».

Ця розробка може широко впроваджуватись (в кожному пологовому будинку) в медичну практику нової програми універсального аудіологічного скринінгу новонароджених.

Ефективність розробки визначається тим, що широкосмуговий акустичний ехо-спектрометр містить звукопровід, що виключає необхідність застосування додаткової пневмосистеми, як у аналога – імпедансметра. При цьому, найбільш важливі технічні характеристики (ширина смуги частот, точність діагностики) широкосмугового акустичного ехо-спектрометра, перевищують аналогічні характеристики існуючих аналогів.

Лабораторний зразок випробуваний. Заявки на патенти подані.