Наукова група факультету інформаційно-обчислювальної техніки «Розумна мобільність»

Шановні друзі!

В продовженні знайомства з науковими групами нашого університету, хочемо познайомити вас з науковою групою – «Розумна мобільність», яка є представником наукової школи «Штучний інтелект та робототехніка. Розумна мобільність».

Науковим керівником наукової групи є доцент кафедри технічної кібернетики факультету інформаційно-обчислювальної техніки, кандидат технічних наук Поліщук Михайло Миколайович. Також в команді активно працюють аспіранти, зокрема Хайдун Арафа та Сергій Орленко.

Одною з успішних розробок НГ є «Методи та моделі керування інтелектуалізованими мобільними роботами для обслуговування промислових та комунальних господарств.».

Основними перевагами розробкиє принципово новий спосіб руху роботів довільної орієнтації у виробничому просторі. Відмінність полягає в оснащені робота гнучкими педіпуляторами та можливості виконання технологічних операцій в різноманітних системах координат як по вертикальних, так і по різноманітних за топологією поверхням переміщення, наприклад, стіна, стеля або під будь яким кутом до обрію.

Бажаємо натхнення та нових звершень науковій групі!

Comments are closed.